banner

Acest site este cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013. Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României

Wizz Air recrutează la Cluj-Napoca

08 Iunie 2015

Wizz Air, una dintre cele mai cunoscute companii aeriane low-cost, organizează o sesiune de recrutări pe data de 17 iunie, la Cluj Napoca. Acest eveniment se va desfășura la Hotel Confort din Cluj Napoca, începând cu ora 09.00. 

La fel ca la orice sesiune de recrutare, este necesar să aveți la dumneavoastră o serie de acte, după cum urmează:

  • CV în limba engleză;
  • 2 fotografii (plan amplu și tip pașaport);
  • O scrisoare de recomandare;
  • Un formular completat ( pus la dispoziție de Wizz Air).

 

 

Sursă foto

Galerie foto

  • Wizz Air recrutează la Cluj-Napoca

Parteneri